O nas

Witaj w świecie New Sparks!

Zrealizujemy Twój pomysł!

Jesteśmy pełnym energii zespołem młodych pasjonatów, których misją jest kreowanie niezapomnianych eventów. W naszej agencji nudzie i przeciętności mówimy zdecydowane „nie”, a każde wydarzenie to dla nas szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego.

Nasz zespół
Otwarcie Muzeum Polskiej Motoryzacji w Puszczykowie

Nasza misja

Integrowanie poprzez tworzenie unikatowych i angażujących eventów. Dostarczamy rozrywkę i niezapomniane doświadczenia!

Nasze wartości

Wierzymy, że każde wydarzenie, niezależnie od charakteru, może być jednocześnie ekscytujące i starannie zaplanowane. Nasz zespół pracuje pełną parą, aby dostarczyć Wam przeżycia pełne pozytywnej energii.

Przywiązujemy ogromną wagę do detali, bo to właśnie one sprawiają, że każde wydarzenie staje się niepowtarzalnym przeżyciem. Dla nas nie istnieją wyzwania niemożliwe do pokonania, a każdy pomysł to iskra gotowa do zapłonu.

Otwarcie Muzeum Polskiej Motoryzacji w Puszczykowie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Kompleksowa organizacja

Każdy z nas specjalizuje się w osobnym aspekcie tworzenia eventów, dzięki czemu zajmiemy się każdym elementem waszego wydarzenia. Znajdziecie wśród nas m.in. konferansjera, fotografa i grafika.

Wyzwania to nasz konik

Żaden pomysł nam nie straszny, czy to wydarzenia tematyczne, wyjazdowe, charytatywne czy scenariuszowe. Ty wybierasz - my realizujemy!

Elastyczny cennik

Każdy projekt jest inny i wyjątkowy, więc poddawany przez nas szczegółowej wycenie. Wspólnie decydujemy z jakim budżetem będziemy pracować.

Energiczny zespół

Nasz zespół jest świeżą iskierką w branży eventowej, a głowy mamy pełne pomysłów i zapału do nauki i rozwoju. Nieustannie poszerzamy nasze umiejętności oraz zdobywamy nowe doświadczenia.

Nasz zespół

Nasza siła tkwi w doskonałej współpracy, która sprawia, że działamy jak zgrana maszyna. Doświadczenie każdego z nas stanowi fundament naszych działań, a wspólnie tworzymy harmonijną i efektywną jednostkę, gotową sprostać wszelkim wyzwaniom.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Pomysły? Zostaw swoje dane kontaktowe, a my na pewno się z tobą skontaktujemy!